Drukarka atramentowa Epson EcoTank L1300

Drukarka atramentowa Epson EcoTank L1300

Drukarka atramentowa Epson EcoTank L1300 o wysokiej rozdzielczości 5760 x 1440 pozwoli na drukowanie czarno-białych dokumentów tekstowych oraz wysokiej jakości kolorowych obrazów: zdjęć do domowego albumu, wykresów, układów itp. Drukarka zapewni dużą szybkość drukowania różnych dokumentów, w trybie monochromatycznym – 30 stron / min, oraz w trybie kolorowym – 17 str./min. Dzięki czterokolorowej drukarce z kasetami drukującymi można skorzystać z wyjątkowo przystępnego cenowo drukowania do formatu A3 + dla wszystkich typów dokumentów. Na wyposażeniu znajduje się 5 butelek z atramentem (70 ml), drukarkę można wykorzystywać nie tylko w domu, ale również w małych biurach.

Drukarka atramentowa Epson EcoTank L1300Drukarka atramentowa Epson EcoTank L1300 – piękne zdjęcia

Posiadając ten model drukarki można będzie uzyskać piękne zdjęcia z niezapomnianych chwil. Dzięki ekonomicznej i stylowej drukarce Epson EcoTank L1300 można mieć profesjonalne odbitki w zaciszu własnego domu. Jest nie tylko łatwa w obsłudze, ale także oferuje ogromne możliwości. Szeroka gama formatów pozwoli na dobranie odpowiedniego rozmiaru zdjęcia. Z drugiej strony druk w wysokiej rozdzielczości nada każdemu zdjęciu niepowtarzalny wygląd.

Przełomowe niskie koszty I wysoka wydajność drukowania A3 +

Nowa drukarka Epson L1300 zapewnia bardzo niskie koszty drukowania dzięki wysokiej jakości druku A3 +. Wykorzystując sprawdzony, oryginalny system zbiorników z atramentem i wysoce wydajną technologię głowicy drukującej firmy Epson, zapewnia najbardziej przystępne cenowo rozwiązanie do drukowania raportów biznesowych A3 +, planów wydarzeń, rysunków CAD i nie tylko. Dzięki L1300 uzyskuje się doskonałego partnera do drukowania, który ma jakość i wydajność, zapewnia długi czas użytkowania.

Większa produktywność i szybkie uzupełnianie Epson EcoTank L1300

System zasilania atramentem zintegrowany z L1300 drukuje 7100 stron czarno-białych i 5700 kolorowych bez dodawania atramentu. Sposób napełniania atramentu jest łatwy i można sprawnie uzupełnić atrament. A to dzięki technologii szybkiego napełniania, zabezpieczeniu przed kapaniem oraz dokładnemu oznakowaniu. Niezawodność produktów Epson pozwala zaoszczędzić czas. Specjalnie zaprojektowany zbiornik z atramentem oznacza krótsze przestoje i dobrą jakość. W pełni zintegrowany system stałego atramentu drukarki L1300 ułatwia drukowanie czarno-białych i kolorowych dokumentów do formatu A3 +.

Technologia Micro Piezo w drukarce Epson EcoTank L1300

Szybkie i wysokiej jakości drukowanie w firmach jest możliwe do osiągnięcia dzięki technologii Micro Piezo. Co można dzięki niej osiągnąć? Przede wszystkim szybkość kolorowego druku do 17 stron na minutę oraz czarno-białego druku do 30 stron na minutę. Co potrafi jeszcze drukarka atramentowa Epson EcoTank L1300? Zadziwi drukowaniem banerów do 1 metra, co stanowi wartość dodaną dla firmy. Użytkownicy mogą wydrukować plakat lub reklamę w łatwy sposób bez pomocy profesjonalnych drukarek. Przy minimalnej ingerencji L1300 zapewnia ekonomiczne drukowanie materiałów reklamowych, rysunków CAD, grafik i raportów i jest idealna do użytku w biurach w firmach, handlu detalicznym i placówkach edukacyjnych.

Zwiększona wydajność i prosta obsługa

Gdy nadejdzie czas na uzupełnienie atramentu, nie trzeba się brudzić. Dzięki technologii szybkiego uzupełniania atramentu i hermetycznie zamkniętym butelkom, wyraźnym oznaczeniom i nieprzeciekającej dyszy, uzupełnianie L1300 jest prostym, szybkim i czystym procesem.

Doskonałe wyniki drukowania

Dzięki dedykowanej kasecie drukującej nie ma potrzeby ryzykować kosztownych przestojów lub niskiej jakości druku, które mogą wynikać z zastosowania systemu kaset drukujących innej firmy. System jest w pełni zintegrowany z drukarką L1300 i dzięki temu stale zasila ją atramentem, umożliwiając łatwe drukowanie czarno-białe i drukowanie w kolorze stron do A3 +.

Kluczowe cechy drukarki atramentowej Epson EcoTank L1300 https://vobis.pl/komputery/drukarki-i-urzadzenia-wielofunkcyjne/drukarki/epson-l1300-its-printer-c11cd81401-2

  • Opłacalność: wyjątkowo przystępne cenowo drukowanie stron
  • Bez obaw: objęta gwarancją firmy Epson
  • Jakość Epson: dedykowany wkład z atramentem wielokrotnego napełniania
  • Wygodna: bez obaw, łatwa w konfiguracji
  • Szybkie drukowanie w firmie.
  • Pozwala na rewelacyjnie niski koszt posiadania, znacznie niższy niż w przypadku jakiejkolwiek drukarki wykorzystującej wkłady.
  • System podwójnych zbiorników z czarnym atramentem

Epson L1300 wykorzystuje zbiorniki z atramentem z dwoma przegrodami na czarny atrament, co pozwala głowicy drukującej na podawanie 2 razy więcej czarnego atramentu, a tym samym znacznie zwiększa prędkość drukowania. Dzięki unikalnej technologii druku i dokładnej kontroli ciśnienia w zbiornikach z atramentem zawsze uzyskuje się wydruki doskonałej jakości. Specjalnie opracowane materiały, na bazie, których wykonane są elementy urządzenia, zapewniają długą żywotność drukarki i bezawaryjną pracę.

Wygoda pracy i bezpieczny transport Epson EcoTank L1300

Specjalna konstrukcja zbiorników i pojemników z atramentem pozwala nawet niedoświadczonemu użytkownikowi z łatwością poradzić sobie z uzupełnianiem atramentu. Specjalny system blokowania atramentu w pojemnikach zapewnia bezpieczny transport urządzenia, eliminując możliwość wycieku atramentu.

Comments are closed.